O nas

Czym jest AgriMasterClass
AgriMasterClass czy Webinar?
NASI EKSPERCI
NASZE USŁUGI
Czym jest AgriMasterClass 01

Czym jest AgriMasterClass

AgriMasterClass to platforma edukacyjna dostarczająca wiedzę z poszczególnych dziedzin (hodowla bydła mlecznego, trzody chlewnej, drobiu, produkcja rolna). Najlepsi eksperci pomogą Ci w rozwoju Twoich umiejętności.

AgriMasterClass czy Webinar? 02

AgriMasterClass czy Webinar?

AgriMasterClass to agro platforma edukacyjna, gdzie eksperci branży rolniczej dzielą się z uczestnikami wiedzą z poszczególnych dziedzin (hodowla bydła mlecznego, trzody chlewnej, drobiu i produkcja rolna).

AgriMasterClass wyróżnia się spośród innych webinariów przede wszystkim układem zajęć.

Każdy z kursów dostępnych na platformie AgriMasterClass prezentowany jest w formie wykładów dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników o każdej porze przez 365 dni w roku. Podczas kursu, ekspert nie tylko omawia wybraną problematykę lecz również umożliwia uczestnikom dyskusję i zadawanie pytań.

Nasi Eksperci 03

Nasi Eksperci

Kursy online z najlepszymi na świecie ekspertami branży rolniczej

AgriMasterClass to kurs online oferujący dostęp do wiedzy największych ekspertów branży rolniczej (hodowla bydła mlecznego, trzody chlewnej, drobiu, produkcja rolna). Program każdego z naszych kursów tworzony jest przez doświadczonych trenerów wywodzących się ze środowiska akademickiego, mających dostęp do najnowocześniejszej wiedzy.