Profesjonalne zarządzanie zdrowiem wymion

udder-health-compressor
11
maj

Opis kursu

Jest to moduł edukacyjny online poświęcany technologii profesjonalnego zarządzania zdrowiem wymion i skierowany do hodowców bydła mlecznego oraz pracowników farm mlecznych każdej wielkości, którzy znajdują się w warunkach zwiększonego ryzyka rynkowego. Moduł jest zewnętrznym narzędziem wsparcia dla Twojej farmy, który pozwoli Ci zminimalizować straty, podjąć odpowiednie kroki, szybko wprowadzić zmiany i wykorzystać wszystkie możliwości, które niesie ze sobą kryzys.

Dzięki temu modułu edukacyjnemu, zminimalizujesz straty spowodowane nieprawidłowymi technikami żywienia bydła mlecznego, dostosujesz działalność gospodarstwa do nowych reali i znajdziesz sposób jak wykorzystać maksimum możliwości w tym trudnym czasie.

Jeśli jesteś hodowcą bydła mlecznego, który szuka nowego podejścia do zarządzania gospodarstwem mlecznym, to gratulacje!

 

Zawartość kursu

Total learning: 2 lessons Time: 4 hours
  • ZDROWIE WYMION  0/2

    • Lekcja1.1
    • Lekcja1.2

NADAJE SIĘ, JEŚLI

Twoja firma jest na krawędzi przetrwania i chcesz przetrwać kryzys Szkody spowodowane kryzysem są nadal niewielkie, ale zdajesz sobie sprawę z wysokiego ryzyka

Twój rynek nadal działa i chcesz zarabiać na nim

ROZWIĄZANIA DLA

Znacznego wzrostu efektywności gospodarstw Zbudowania operacyjnego systemu zarządzania przepływami pieniężnymi w celu uniknięcia luk gotówkowych Przygotowania krok po kroku planu optymalizacji wydatków biznesowych Dostosowanie modelu biznesowego gospodarstwa do nowych realiów rynkowych Ożywienia biznesu i rozwóju pomimo kryzysu

Prowadzący Kurs

Pawel Pardyka

Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis

Przemysław Błaszczyk

Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis

0,0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
59.00 zł

CO DAJE WYKUPIENIE KURSU?

  • 4 godziny wideo na żądanie
  • Roczny dostęp do wszystkich lekcji w wersji zapisanej.
  • Język: Polski
  • Świadectwo ukończenia