Zostań instruktorem już dziś

+

Kursów Edukacyjnych

KLUCZOWYCH

branży

+

Nauczane kraje

Zostań instruktorem już dziś

Dołącz do największego na świecie internetowego rynku uczenia się rolnictwa.

Zaplanuj swój kurs

Zorganizuj Zaczynasz od swojej pasji i wiedzy. Następnie wybierz temat i zaplanuj wykłady w Dokumentach Google, Microsoft Excel lub ulubionym notatniku. Możesz uczyć tak, jak chcesz – nawet tworzyć kursy w wielu językach i inspirować więcej uczniów. Jak Ci pomożemy AgriMasterClass oferuje bezpłatne kursy na temat tworzenia własnego kursu, wraz z arkuszami i przykładami z prawdziwego świata. Ponadto nasz pulpit instruktażowy i strony z programami nauczania pomagają Ci zachować kontrolę.

Nagraj film

Światła, kamera, akcja Masz smartfon lub lustrzankę? Dodaj mikrofon i możesz już nagrywać pierwszy kurs w domu lub gdziekolwiek akurat jesteś. Jak Ci pomagamy Nasz zespół pomocy technicznej pomoże Ci i bezpłatnie sprawdzi Twoje filmy. Nasza internetowa społeczność instruktorów chętnie udzieli wskazówek i inspiracji.

Twórz swoją społeczność

Twórz testy, ćwiczenia i zadania, aby tworzyć interaktywność. Pisz wiadomości powitalne dla uczestników i odpowiadaj na ich pytania. Uczestnicy kursów AgriMasterClass nie są tylko widzami. Jak Ci pomagamy Zapewniamy wszelkie narzędzia na potrzeby wiadomości, pytań i odpowiedzi, ogłoszeń kursowych oraz testów.

1Q6A5300-231-compressor

Nasi partnerzy

Start the change

Register to become an Instructor

You have to to fill out this form

Proszę login, aby wysłać swoje zlecenie!

Jestem odpowiedzialny za hodowle bydła mlecznego na farmie OHZ Osięciny, szukałem kursów, które pomogą mi poszerzyć moją wiedzę z większą liczbą hodowców.