Agrifirm Polska

Agrifirm w Polsce, to ponad 200 zaangażowanych, oddanych oraz wykwalifikowanych pracowników, codziennie przyczynia się do budowania Odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń, poprzez dostarczanie mierzalnych, istotnych oraz zrównoważonych wartości dla hodowców zwierząt, plantatorów oraz przemysłu rolnego.

Należąc do Royal Agrifirm Group oferujemy naszym klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania na wyzwania, z którymi codziennie się borykają, a wszystko to dzięki zdobytemu międzynarodowemu doświadczeniu oraz pracownikom, którzy dzielą się swoją wiedzą ze współpracownikami na całym świecie.

Nasze programy żywieniowe oparte są na najnowszych osiągnięciach wiedzy oraz na długoletnich doświadczeniach. W ofercie posiadamy: mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki paszowe uzupełniające, premiksy, minerały dla drobiu, trzody chlewnej, bydła, królików i szynszyli sprzedawane pod marką Agrifirm oraz specjalistyczne produkty marki Nuscience.

Produkty dostarczamy bezpośrednio na fermy oraz za pośrednictwem sieci dealerów. Oferujemy zarówno produkty workowane jak i luzem.

BETTER TOGETHER!

Szkolenia od Agrifirm

[thim-courses-carousel list_courses=”category” cat_courses=”498″ course_dots=”true”]

Subuj kanały Agrifirm Polska