Blog

Z. Lach oraz M. Wisłocki odpowiadają dlaczego warto wziąć udział w Dairy Camp w formacie zdalnym?

Czym jest warsztat szkoleniowy Dairy Camp?

(https://cutt.ly/Warsztat) DairyCamp jest dodatkowa częścią praktyczną do kursu „Profesjonalny Hodowca Bydła Mlecznego” (https://cutt.ly/HodowcaBydlaMlecznego…) na AgriMasterClass

W związku z wprowadzeniem nowego pakietu obostrzeń od 10.10.2020 r., w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników warsztatu, postawiliśmy na alternatywną metodę przeprowadzenia Dairy Campu – zdalne uczestnictwo na żywo, z możliwością zadawania pytań (w pełni bezpieczne).

Dairy Camp to wyjątkowy projekt, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę i nauczysz się wykonywać niezbędne w hodowli krów mlecznych zadania. Uzyskasz także przewagę w rozwoju swojego gospodarstwa.

Dlaczego warto wziąć udział w Dairy Camp w formacie zdalnym?

1. Bezpieczne zdobywanie niezbędnej wiedzy dla prawidłowego zarządzania Twoim gospodarstwem.

2. Elastyczność, uczysz się wtedy kiedy Ci pasuje i gdzie Ci pasuje – potrzebujesz jedynie dostęp do internetu i urządzenia, na którym obejrzysz wideo szkolenia (może być to laptop, telefon, TV lub okulary VR).

3. Informacje, które otrzymasz, będą pochodzić bezpośrednio od praktyków: czołowych ekspertów z Polski, którzy na co dzień mają kontakt ze zwierzętami na fermach i wiedzą jak poprawić efektywność gospodarstwa.

4. Otrzymasz praktyczne zadania, którymi zajmiesz się podczas warsztatu.

Wartość warsztatu szkoleniowego:

1. Czy wiesz, że koszt jednego przypadku kulawizny, spowodowanej chorobą Mortellaro przekracza 600 zł? Praktyczna wiedza jak zapobiegać tej chorobie pozwoli Ci potencjalnie zaoszczędzić nawet 6000 zł w przypadku 10 „ubezpieczonych” krów! O chorobie Mortellaro oraz innych schorzeniach porozmawiamy w trakcie praktycznego szkolenia z p. Marianem Sas Wisłockim. Dowiesz się także, jak powinna przebiegać prawidłowa korekcja racic metodą holenderską oraz jak w praktyce powinno wyglądać zarządzanie zdrowotnością racic w oborach.

2. Czy wiesz, ile można stracić nie robiąc audytu gospodarstwa? Audyt przeprowadzony na Twoim gospodarstwie od A do Z, kosztowałby około 5000 zł, jednakże jeśli zostałby potraktowany jako inwestycja, to zwróciłby się już po 2 tygodniach (jeśli nieprawidłowości byłyby wykryte na początkowym etapie). Podczas warsztatu szkoleniowego z dr. Zbigniewem Lachem nauczysz się zauważać wszelkie zmiany na gospodarstwie i na nie odpowiednio reagować, tak, by uniknąć strat finansowych w przyszłości.