Blog

„ANTYKRYZYSOWY” SPOSÓB NA ROZWÓJ TWOJEGO GOSPODARSTWA

antykryzysowy rozwój gospodarstwa

W tym roku zostaliśmy zaskoczeni przez zupełnie nowe niebezpieczeństwo. Zagrożenie związane z COVID-19, dotyczy każdego z nas, bez względu na to, czy i jaką hodowlę prowadzi: związaną z bydłem mlecznym, trzodą chlewna czy drobiem. Brak możliwości bezpośredniego kontaktu z fachowcami, którzy na co dzień udzielali cennych informacji pozwalających na skuteczne prowadzenie gospodarstwa, to tylko jedno z ograniczeń, które  w obecnym czasie zostało na nas nałożone. Nikt nie wie, jak długo to jeszcze potrwa, natomiast decyzje związane z codziennym, a zarazem sprawnym funkcjonowaniem farmy, powinny zapadać już dziś.

Powinniśmy zrobić wszystko, aby nasze zwierzęta nie poczuły na sobie nadchodzącego kryzysu. W tym celu InConventus Group uruchamia Agro Platformę Edukacyjną „AgriMasterClass” – projekt szkoleniowy zapewniający dostęp do wiedzy 24/7 przez 365 dni w roku. Agro Platforma Edukacyjna udostępnia roczne kursy w formacie online prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz przedstawicieli branży. Wymiana wiedzy i zdobywanie nowego doświadczenia bez konieczności wychodzenia z domu, dostępność treści również w aplikacji mobilnej, to tylko niektóre z atutów „AgriMasterClass”,  dzięki którym najnowsze informacje możesz mieć zawsze dosłownie pod ręką. Dla kogo stworzona jest Agro Platforma Edukacyjna? 1) Już w maju wystartuje kurs dla hodowców bydła mlecznego oraz pracowników farm mlecznych.

– W czerwcu natomiast uruchomione zostaną 3 kolejne kursy: 2) dla hodowców i producentów trzody chlewnej; 3) dla hodowców i producentów brojlerów i kur niosek; 4) dla rolników.

Nie są to szkolenia, na których sprawdzana jest obecność, a uczestnicy zasypywani są teorią. To praktyczne rekomendacje, analizy przypadków oraz relacje z gospodarstw, które stają przed takimi samymi wyzwaniami jak Ty. Agro Platforma Edukacyjna daje możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz będą się dzielić swoim doświadczeniem przez cały rok. Każdy z kursów pod tytułem „Profesjonalny hodowca” będzie składał się z 3 bloków tematycznych: -Zarządzanie -Żywienie -Dobrostan Rolnicy, w trakcie kursu „Profesjonalny rolnik”, skupią się na tematyce zarządzania, technologiach uprawy roli oraz precyzyjnym rolnictwie. Nie mogłeś obejrzeć, któregoś z wykładów online? Żaden problem! Dzięki subskrypcji, bedziesz mógł wrócić do każdego z nich tyle razy ile będziesz tego potrzebował, w dowolnym momencie w ciągu roku. Nie pozwól epidemiom, kryzysom oraz setkom innych powodów zagrozić twojej działalności. Dołącz do 1000 rozwijających się hodowców w całym kraju – zapisz się na kurs na Agro Platformie Edukacyjnej „AgriMasterClass”: agrimasterclass.com